Вітаю Вас, Гість

 

27 січня проведено інформаційну годину для учнів 1 – 11 класів «Вчимося пам’ятати», «круглий стіл» для учнів 9-10 класів «Розкриті таємниці на Нюрзерському процесі», виставка літератури «Жертви концтабору».

 

У пам’яті нашій сьогодні і вічно

Під такою вікопомною назвою пройшов урок мужності,  присвячений визволенню Великої Лепетихи від німецько-фашистських загарбників.  У фойє зібралися учні школи, свідки бойових дій у Лепетисі Ящик Н.М., Шашликова К.Д., Красницька З.П., Хомяк Л.Ф., Курган В.М, працівники селищного будинку культури, викладач музичної школи Москаленко Н.Л., яка і відкрила свято піснею «…Просто війна».

Ведучі, учні 11 класу повернули нас у ті страшні сторінки історії, набатом звучали слова «Війна…».

Хвилиною мовчання були вшановані герої війни. До пам’ятника загиблим воїнам учні школи положили квіти. Присутнім  дітям війни вручили квіти.

Спливли роки, Лепетиха  піднялася з руїн та попелищ. Адже життя зупинити не можна.

  

 

 

15 лютого з метою виховання в молоді шанобливого ставлення та поваги до громадян, які виконували обов’язок на території інших держав та сімей загиблих воїнів, у школі проведені наступні заходи: єдиний урок для учнів 2-11 класів «Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану…», виступ лекторської групи у шкільному краєзнавчому музеї «За кожним воїном – афганцем – доля, життєвий подвиг» (керівник Москаленко Н. А.), виставка літератури «Ціна чужої війни» (шкільний бібліотекар Урбанська Г. І.), військово-спортивне свято «Ви в нашій пам’яті завжди» (Рогачов Ю. В.).

 

 

 

 

18 – 20 лютого у школі відбулися заходи, присвячені пам’яті героїв Небесної сотні: виступ лекторської групи «Ми пам’ятаємо їх у серцях з любов’ю» (Москаленко Н. А.), виставка літератури «…Ви увійшли в безсмертя крок за кроком. Герої чотирнадцятого року!», бібліотечний урок з переглядом документального фільму «Біль Майдану» (Урбанська Г. І.), єдині уроки «Небесна Сотня… Герої не вмирають» (класні керівники 1 – 11 класів).