Вітаю Вас, Guest
Головна » 2020 » November » 08

Життя  людини – єдине й неповторне, а тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми маємо вчитися постійно, щоб одержані знання стали стійкими переконаннями і нормою життя. У числі найголовніших правил: безпечна поведінка на вулиці та дорозі. У рамках тижня безпеки життєдіяльності для учнів були проведені профілактичні заходи, а саме: уроки-ігри "У гостях у Світлофора Моргайлика", практичні заняття "Мій друг - дорожній рух", інформаційно-розважальні ігри "Школа світлофора", інформаційна п'ятихвилинка для наймолодших "Безпека на дорозі - безпека життя", урок-вікторина "Абетка безпеки", виготовлення пам'яток і лепбуків "Безпека на дорозі: прості правила".
Під час цих заходів діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми, створювали пам'ятки, працювали практично.
Ми впевнені, що знання з ... Read more »

Views: 88 | Added by: lepschool2 | Date: 08.11.2020 | Comments (0)

Тренінг "Безпека в інтернеті" проведено з учнями 7 класу. Під час заходу здобувачі освіти поглибили знання щодо небезпечних кібертехнологій, з якими можна зустрітися, працюючи в інтернеті. За допомогою вправи "Поговоримо?" пригадали правила спілкування в мережі, а також розвивали вміння спілкуватися у чатах. Анкета щодо рівня залученості до інтернету показала, що переважна більшість підлітків занадто багато часу проводить у віртуальному просторі. Наприкінці тренінгу учні спільно створили правила розумного користувача інтернету.

Також під час тижня безпеки говорили про відповідальну поведінку під час пандемії. Ковід-19 вніс суттєві зміни у повсякденне життя кожного: тепер всі дотр ... Read more »

Views: 82 | Added by: lepschool2 | Date: 08.11.2020 | Comments (0)